/ 8 نظر / 16 بازدید
آسمانها

سلام چه جمله زیبایی در قفس را باز بگذار پرنده اگر به تو عاشق باشد بر شانه هایت می نشیند

آسمانها

ازدواج هایِ دیروز " دیگر خواهی " بود، ازدواج هایِ امروز " خودخواهی " ... دیروز میخواستیم کسی را خوشبخت کنیم امروز فقط میخواهیم خوشبختمان کنند ... ........... خدایا ؛ من ... دلم دیروز می خواهد ؛ صمیمیت , فداکاری, فضای انس می خواهد اگرمقدور اینها نیست در اینجا کمی بی پرده میگویم ؛ دلم پرواز میخواهد ...

ترمه

زمین عاشق شد و آتشفشان كرد و هزار هزار سنگ آتشین به هوا رفت. خدا یكی از آن هزار هزار سنگ آتشین را به من داد تا در سینه‌ام بگذارم و قلبم باشد. حالا هروقت كه روحم یخ می كند، سنگ آتشینم سرد می شود و تنها سنگش باقی می ماند و هروقت كه عاشقم، سنگ آتشینم گُر می گیرد و تنها آتش‌اش می‌ماند. مرا ببخش كه روزی سنگم و روزی آتش. مرا ببخش كه در سینه‌ام سنگی آتشین است. "عرفان نظر آهاری"

همسفر جاده دلتنگی

وقتى تو میایى به سرزمینى خوشبخت بدل مى شوم به سرزمینى پر از آواز پرنده وقتى تو مى روى سر در گریبانم مثل مردمى که کسى را از دست داده اند اوکتای رفعت ترجمه: رسول یونان

همسفر جاده دلتنگی

می توانید درک کنید آدمی که روز و شب آرزوی رسیدن به کسی را دارد که هر روز و شب جلوی چشمانش است و نمی تواند به او دست یابد چه حسی دارد آن آدم ؟ «مارگارت آتوود»

همسفر جاده دلتنگی

جایی میان قلب هست که هرگز پر نمی‌شود یک فضای خالی و حتی در بهترین لحظه‌ها و عالی‌ترین زمان‌ها می‌دانیم که هست بیشتر از همیشه می‌دانیم که هست جایی میان قلب هست که هرگز پر نمی‌شود و ما در همان فضا انتظار می‌کشیم انتظار می‌کشیم «چارلز بوکوفسکی»

همسفر جاده دلتنگی

انصاف نیست دنیا آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی هزار بار ببینی و آنقدر بزرگ باشد که نتوانی آن کس را که دلت می خواهد حتی یک بار ببینی! «بهومیل هرابال»

همسفر جاده دلتنگی

تو نیستی اما من برایت چای می ریزم دیروز هم نبودی که برایت بلیت سینما گرفتم دوست داری بخند! دوست داری گریه کن! و یا دوست داری مثل آینه مبهوت باش مبهوت من و دنیای کوچکم دیگر چه فرق می کند باشی یا نباشی من با تو زندگی میکنم «رسول یونان»