مزاحمت خیابانی

خانما حق دارند خدایی....

بعضی وقتا امان از مردای مزاحم

متاسفانه این روزا هم تو جامعه ما خیلی زیاد شدند !!!

 

/ 16 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الی

حالا خوبه خودتون اعتراف میکنید، همه می گن ایراد از آقایون نیست خانوما مشکل دارن.

همسفر جاده دلتنگی

مردی و مردانگی هیچ ربطی به هم ندارند!!! گول شباهت ظاهری کلمات را نخورید ...

اهورا...

سلام حقیقته بسیارعالی بود خسته نباشید

khodai

متاسفانه[افسوس]

ترمه

حضرت آیت الله مجتهدی تهرانی (ره) به نقل از حدیثی از امام صادق علیه السلام می فرمودند برای اینکه بدانید اعمالی را که انجام می دهید مورد قبول خداوند قرار می گیرد یا نه ببینید بعد از هر عمل چه کاری را انجام می دهید : ۱- الطاعه بعد الطاعه دلیل علی قبول الطاعه ؛ اگر طاعت پشت طاعت انجام می دهید دلیلی بر مورد قبول قرار گرفتن طاعت های شماست. ۲- الطاعه بعد المعصیه دلیل علی غفران المعصیه ؛ اگر بعد از معصیت و گناه ، طاعتی انجام می دهید دلیلی بر بخشیده شدن آن معصیت است. ۳- المعصیه بعد الطاعه دلیل علی رد الطاعه ؛ اگر بعد از طاعتی ، گناه و معصیتی انجام دهید ، دلیلی بر عدم پذیرش و رد شدن آن طاعت شماست. ۴- المعصیه بعد المعصیه دلیل علی خذلان العبد ؛ اگر همینطور گناه و معصیت پشت گناه و معصیت انجام شود ، وای به حال آن بنده که در زیانکاری بس وحشتناکی است.

ترمه

امیرمؤمنان حضرت علی (علیه السلام)فرمودند: اى اسیران هوا و هوس، آرزوها را کوتاه کنید، زیرا مردم دلبسته به دنیا را، جز صداى دندان هاى حوادث، از این دنیا نمى ترساند، اى مردم، خودتان عهده دار ادب کردن خود شوید، و نفس را از جرأت بر عادات هلاک کننده بازگردانید.

behdone

کاش یاد میگرفتیم به دیگران به گونه ای دیگر نگاه کنیم ذهن و چشممان را پاک کنیم از تفکرات اشتباه.

انسان

[دست][دست]

فانوس

با سلام با پیام این عکس کاملا مخالفم... زن برای حد پوشش نباید کاری ب عکس العمل مرد داشته باشد,درسته ک مرد وظیفه داره چشماشو از نگاه حروم بپوشونه اما زن هم در جایگاه خودش وظیفه داره طوری زیبایی های ظاهریش رو بپوشونه ک مرد ب گناه نیفته...حجاب بحث مروت هست ن صرفا ایمان و دین, خواهشا با کمی تفکر حرفم رو رد کنید