بی دست و پا

سر به زیر و ساکت و بی دست و پا ، میرفت دل ...

یک نظر روی تو را دید و حواسش پرت شد ...

عباس رزاقی

 

/ 18 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساجده

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!

ساجده

درخت سایه اش را بی دریغ به تو می بخشد و خورشید گرمایش را و گل شمیم خوشش را.. باران طراوتش را و آسمان برکتش را و رود قطره قطره آبش را و پرنده نوای دل انگیزش را.... و همه و همه بخشیدن را از خدایی آموخته اند که آنها را زیبا آفریده...

فرهاد

سلام با ضرب المثل دست در حنا گذاشتن آپم بياي خوشحال ميشم[گل] چشمانم به نگاهت حسودی می کنند و نگاه مشتاق و تشنه تو به دستان گریزان من ناگسستنی است.. چقدر خستگی ناپذیرست... آشوب نگاه تو.. [گل]

ترمه

آنچه که آسان بدست آید، همیشه نخواهد ماند و آنچه که همیشه خواهد ماند، آسان بدست نخواهد آمد

الی

زیبااااااااااااااااااااااااا

ஜ۩ஜ baran ஜ۩ஜ

سقف آرزوهای ما کف آرزوهای دیگری ست دنیا به طور ناجوانمردانه ای آپارتمان است.[گل]

khodai

عااااااااااااااالی[گل][گل][گل]

صدف

چه زیبا خواهد بود اگر ترا دلتنگی هایی باشد از نوع من. دلم می خواهد احتیاجم ٬ نیازم درد خفه شده ی سینه ام را همانقدر احساس کنی که گویی احتیاج توست. کوتاه سخن دلم می خواست "تویی" نبودی تو٬من و من٬ تو بودیم.

همسفر جاده دلتنگی

به که پیغام دهم ؟ به شباهنگ ، که شب مانده به راه ؟ یا به انبوه کلاغان سیاه ؟ به که پیغام دهم ؟ به پرستو که سفر می کند از سردی فصل ؟ یا به مرغان نوک چیده ی مرداب گناه ؟ به که پیغام دهم ؟ دست من ، دست تو را می‌طلبد چشم من ، رد تو را می‌جوید لب من ، نام تو را می‌خواند پای من ، راه تو را می پوید به که پیغام دهم ؟ بی تو از خویش ، تنفر دارم دل من باز ، تو را می‌خواهد به که پیغام دهم ؟ به که پیغام دهم ؟ «شکیبایی لنگرودی»

همسفر جاده دلتنگی

بیا جاهایمان را عوض کنیم آزادی مشروط من مال تو رویای آزادی تو مال من رخوت امنیت من مال تو هیجان فرار تو مال من بیا قفس هایمان را عوض کنیم ... بیا نقب بزنیم به دنیای هم به شرطی که تو پشیمان نشوی..! «مهرک راد»