در آغوش ضریح

چقدر شیرین است

در آغوش ضریح بودن

حیف که بازم قسمت نشد

 

/ 25 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آفتاب

زندگی موسیقی گنجشک هاست، زندگی صبح و تماشای خداست، گر تو را نور یقین پیدا شود، میتواند زشت ها زیبا شود، زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها، لبخندها، آوازها...!!!

آفتاب

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر! همین که دستت رو اروم بگیره، یه فشار کوچیک بده، این یعنی من هستم تا اخرش، همین کافیه...!!!

آفتاب

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر! همین که دستت رو اروم بگیره، یه فشار کوچیک بده، این یعنی من هستم تا اخرش، همین کافیه...!!!

آفتاب

گنجشکی با عجله و تمام توان به آتش نزدیک می‌شد و برمی‌گشت! پرسیدند: چه می‌کنی؟ در این نزدیکی چشمه آبی هست و من مرتب نوک خود را پر از آب می‌ کنم و آن را روی آتش می‌ریزم! حجم آتش در مقایسه با آبی که تو می‌ آوری بسیار زیاد است و این آب فایده‌ای ندارد! شاید نتوانم آتش را خاموش کنم، اما آن هنگام که خداوند می‌پرسد: زمانی که دوستت در آتش می‌سوخت تو چه کردی؟ پاسخ میدهم: هر آنچه از من بر آمد...!!!

khodai

واقعا حیف....[ناراحت][گل]

زبل خان

همیشه به کسی تکیه کنید که به کسی تکیه نکرده باشد و او کسی نیست غیر از خدا .

گل پامچال

این مهم نیست که دل تازه مسلمان شده است کـــه بـــه عشق تو قمــــر قاری قرآن شده است مثــل من باغچـــــه ی خانــه هـــــم از دوری تــــو بس که غم خورده و لاغر شده گلدان شده است بس کـــه هر تکــه ی آن با هوسی رفت ، دلم نسخه ی دیگری از نقشه ی ایران شده است بی شک آن شیخ که از چشم تو منعم می کرد خبـــــر از آمدنت داشت کـــه پنهان شده است عشق مهمان عزیزی ست که با رفتن او نرده ی پنجره ها میله زندان شده است عشق زاییده ی بلـــخ است و مقیم شیراز چون نشد کارگر آواره ی تهران شده است عشــــق دانشـــکده تجــــربـــــه ی انسانهـــاست گر چه چندی ست پر از طفل دبستان شده است هر نو آموختــه در عالـــم خود مجنون است روزگاری ست که دیوانه فراوان شده است ای که از کوچـــه معشوقـــه ی ما می گذری بر حذر باش که این کوچه خیابان شده است

یــــــاســـــــــ

همواره تجّسم قیام است حسین (ع) در سینة عاشقان ، پیام است حسین (ع) در دفتر شعر ما ، ردیف است هنوز دل چسب‌ترین شعر کلام است حسین (ع)[گل]

الی

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)